| Alex_2905 a întrebat:

Salut am si eu o problema nu v-oi scrie prescurtat sa respectam regulile.Deci in ultimele zile am ceva probleme cu telu.Am nokia n8 e nou doar ce l-am cumparat.Cand vreau sa fac o poza dau pe camera si zice "General: Functie Neacceptata" este posibil? este tel nou.Ast raspunsuri sau add messi_mitza13

Răspuns Câştigător
| shnako a răspuns:

Si eu am Nokia N97 de un an, si tot figuri mi-a facut. Stai sa vezi numa cand incepe sa faca figuri ecranul si carcasa, sa vezi atunci ce te bucuri de milioanele aruncate. Cat despre problema ta, scrie *#7370# si baga codul telefonului care e implicit 12345. Vei pierde tot ce ai pe C, inclusiv mesaje si contacte, asa ca ai face bine sa ti le salvezi.

1 răspuns:
| Alex_2905 explică:

Ms! Mult!