| costy20 a întrebat:

Ce sa-i fac la un telefon nokia e 51 ca dau la camera si scrie functie neacceptata?

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

NU mai poti face nimic.asa-i la Nokia,cum a evoluat tehnologie,au inceput sa se faca de ras cu niste telefoane care se strica foarte repede,si care sa fim serios nu mai fac de mult timp fata cu concurenta gen Samsung,Apple sau Sony. Sfatul mei, daca o sa te hotarasti sa iti iei alt telefon, pur si simplu ia-ti orice in afara de Nokia.

9 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Posibil sa ai fi administrat o lovitura mai dura si conectorul ce duce la camera (daca are) sa nu mai faca contact ferm.Incearca poate al repari.

| skama18 a răspuns:

Dai o resetare(revenire din fabrica) parola e 12345, cauta la setari

| ionutVUVUZELA a răspuns:

A primit puta ala degeaba funda bai costel.nokia sunt cele mai bune telefoane. oricine ce-ar zice! ii faci o resoftare nu e mult. daca nu e de la asta inseamna ca telefonul e replica.petrica probabil ca a avut parte doar de made in china si de asta vorbeste degeaba

| petrica1111 a răspuns (pentru ionutVUVUZELA):

Ha ha ha laughing rolling on the floor Nokia? serios? poate te referi la Caramizile Nokia? care da, intr-adevar erau bune. dar odata cu evolutia tehnologiei sunt jos. lol facio resoftare, si mai faci una, si mai faci una laughing exat despre asta e vorba laughing un coleg de-al meu si-a luat Nokia" made in finland" si dupa nici 2 saptamani nu se mai deschidea din cauza softului.si multe alte chetii cu alte telefoane Nokia, dar nu stau sa le povestesc pe toate unuia care isi softeaza telefonul din 3 in 3 saptamani si inca nu a inteles care e treaba cu Nokia laughing multumesc frate m-ai facut sa rad laughing

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru petrica1111):

Si daca e made in finland ce? ca tot replica poate sa fie. orice tara ar scrie pe el

| petrica1111 a răspuns (pentru ionutVUVUZELA):

Spuse cineva cre nu face diferenta intre replica si original...

| Dimas a răspuns:

Formeaza:
*#7370#parola ta(ex. 12345)#

cu resetare-a nu cred ca faci ceva

se va sterge tot din telefon.

| alexxxxxxxxxxxxxxxxx a răspuns:

1.virusi
2.card neacceptat
3.nu stiu

| Claudiu_Stefan_1989 a răspuns:

Te caci pe eeellllllllllllll