| Kill3rBoy a întrebat:

Salut, Am si eu o problema si nu stiu cum sa-i dau de cap, astfel : asi dori sa fac un logo animat avand si sunet si nu stiu ce program sa folosesc.
Deci, ca exemplu, vreau sa fac un "spot" de 10 secunde (nu stiu daca este termenul corect) care sa includa sigla firmei, animata (cat mai profesional), text (cu efecte) si care sa aiba si sunet. Deci am nevoie de un program - in genul Macromedia - care sa ma lase sa import diferse tipuri de imagini - in general gif-uri, la care sa pot adauga text (cu cat mai multe efecte) si sunet (de asemenea cu efecte) si care sa poate fi exportat intr-un format.avi sau.mpg.
Daca spun sa poata "face" filmulete cat mai profesionale, sa fie cat mai intuitiv si eventual sa fie si free - cred ca deja mi-o iau.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

5 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Windows movie maker ce are? sau ce n-are? free nu cred ca gasesti ceva foarte bun... uite aici o lista cu cateva care sunt gratuite http://www.techradar.com/......ad-1136264

| Kill3rBoy explică (pentru pbsolver):

Movie Maker e cel mai naspa program...

| Kill3rBoy explică (pentru pbsolver):

Windows Movie Maker e cel mai naspa.

| pbsolver a răspuns (pentru Kill3rBoy):

Ala de pe xp da, e slabut... asta de pe windows 7 e mai mult decat decent

| Kill3rBoy explică (pentru pbsolver):

Dar pot sa fac ce am zis eu in intrebare?