| Georgescuvalentin a întrebat:

Salut, am si eu o problema, trebuie sa stau in Bucuresti cu prietena de pe 28 iulie pana pe 9 august, pentru a face niste meditatii la desen. Ideea este ca nu avem unde sa stam si nici nu prea avem bani sufucienti pentru hotel sau pentru camin.Suma noastra la total ar fi de 400 500 ron, mai mult nu prea putem. Daca stiti pe cineva care ne poate ajuta cu o camera am fi recunocatori.Va multumesc big grin.

1 răspuns:
| Diabolik94 a răspuns:

De ce nu incercati la un camin studentesc? De exemplu, camin Stoian Militaru (Universitate Bucuresti) din sector 4