| alexdurdan a întrebat:

Salut.

Am si eu o rugaminte la voi, la cei priceputi.
As vrea si eu sa fac pe facebook, prin siteul meu, o aplicatie in genul alora, cu ce animal te potrivesti, ce nume indian ti se potriveste, o prostioara dinasta.

Dau funa si tot ce vreti voi numai sa ma ajutati sa fac si eu asa ceva!

Va rog mult! Raman dator!
Astept cat mai multe raspunsuri corecte si poate chiar sprijinul vostru.

Numai bine!

1 răspuns:
| IulioNagato a răspuns:

Aceste "Secrete" de IT nu ti le va dezvalui nimeni deoarece nu au nimic de castigat daca toata lumea face astfel de lucruri... laughing