| The Al3xu7Zu a întrebat:

am si eu un Nintendo DS dar nu este original este chnezarie, contrafacut si este cu o discheta si cu card micro sd, uitati o imagine aici: http://i47.tinypic.com/rjqqur.jpg si problema este ca mi sa sters soft-ul ala cu care Nintendo imi citea cardul si jocurile, si as vrea ca sa va intreb unde gasesc softul si unde gasesc si un tutorial sau niste imagini cu care sa vad cu se introduce softul pe card, v-as ruga daca aveti si voi un astfel de Nintendo sa imi dati si mie soft-ul pe messenger sau sal adaugati pe un site de upload si sa-mi lasati link aici! va multumesc mult.

1 răspuns:
| Rebe97 a răspuns:

Io nu prea stiu ca eu am nintendo ds originalul dar eu imi iau jocurile din magazine...