| BamBum_3904 a întrebat:

Am un abonament la orange si as vrea sa renunt la el, dar in vara trecuta am cumparat un telefon la fidelizare( un nokia ieftin) si automat mi s-a prelungit contractul 2 ani. Pot sa renunt acum la el?

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Din pacate, nu prea poti, deocamdata. La fel am patit si eu, iar cand am intrebat la 411, mi s-a spus ca nu pot intrucat contractul e pe 2 ani. Mi-au oferit totusi varianta renuntarii la abonament cu conditia de a plati abonamentul anticipat pe 2 ani.

| dtcvygk a răspuns:

Nu nu poti renunta numa peste 2 anisad