| BlackManJe a întrebat:

Am un aparat foto Canon PowerShot A810, si am pus toate pozele pe calculator, si pozele de pe aparat le-am sters. Cum fac sa pun pozele inapoi pe aparat? Imi trebuie in neaparat pentru ca trebuie sa le fac poze. dau funda si va rog cat mai repede.

1 răspuns:
| destiny90 a răspuns:

Cea mai simpla metoda e sa fie scoase pe un cd sau stick usb, iar de aici e simplu! Daca l-e vrei in aparat ai doua posibilitati 1-conectezi aparatul la pc cu cablu de date, deschizi folderul cu poze, click dreapta, copy...mergi in cardul de memorie al aparatului, click dreapta, paste si 2 scoti cardul de memorie din aparat(folosesti un adaptor USB) il conectezi la pc mai departe vezi pct 1