| Alexinho007 a întrebat:

Am un buget de 15 milioane pentru achizitia unui nou procesor.Momentan am un dual core g630 2.7ghz care si-a facut bine treaba, dar totusi doresc sa il schimb.Trebuie sa precizez ca am placa de baza P8H61-M LX PLUS cu socket 1155.Va rog sa imi spuneti doar cei care se pricep in acest domeniu, ce procesor mi-ati recomanda cu acest buget?

Răspuns Câştigător
| abyssaria a răspuns:

Poate suporta si i7. Deci cumpara-ti un i7 ( gasesti in acel buget)