| aead a întrebat:

am un curcan alb de care si de 2 zile i-a aparut o umflatura in zona gatului. Din ce cauza a aparut si cum se poate trata. dau funda ..multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Daca i-ai dat mancare din comert speciala pentru dezvolatare rapida este de la medicamentele pe care le contine acesta. Tratament: nu stiu du-l la veterinar.

| m2704 a răspuns:

Curcani cu cat cresc mai mult le apar umflaturi si riduri si piele in exces pe gat. Poate fi asta big grin