| FuNNy121431 a întrebat:

Salut, am un galaxy j5 2016 si de curand mi-a cazut, de atunci se inchide si se aprinde singur, mentionez ca atunci cand il am la incarcat merge imepcabil, nu am nici o problema. poate fi bateria de vina sau soft-ul trebuie schimbat? Multumesc frumos.
Scuzati daca am gresit categoria.

3 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Incearca sa o incarci bine bateria,, prima data scoateo, peurma pune-o la loc

| roanunt a răspuns:

Posibil sa fie de vina bateria, deoarece bateriile pentru telefoanele din noua generatie, au amplasata pe ele o memorie. Acea memorie retine si ciclurile de incarcare de incarcare/descarcare completa. Cel mai recomandat este sa mergi cu el la un service gsm.

| FuNNy121431 explică (pentru roanunt):

I am intrebat pe Facebook si cineva de la Gsm a zis ca posibil sa fie din placa, ceea ce nu cred ca este cazul... celalalt a zis ca posibil sa fie bateria.