| AlbertoTm a întrebat:

Salut, am un gamepad serioux am dat pe el nou din magazin 15 lei, ma jucam pe calculator fifa cu el, si nu demult mi-am luat un ps3, si mi-au zis ca numai gamepaduri de ps3 merg la el, eu am bagat asta de 15 lei in el si merge, se poate intampla ceva la playstation?

Răspuns Câştigător
| DreamHouseit a răspuns:

LOL eu ti-as sugera sal scoti imediat si sa-ti iei alt conttroler pana nu ti se buleste mufa... PLaystation este facut specia sa aiba propriul controler ca daca era puneam si eu telefonul si ma jucam rolling on the floor
Funda?