| hauszz a întrebat:

Salut am un iphone4 si am observat ca merge doar o boxa, si am vazut un video in care zicea ca merg amd2 boxe http://www.youtube.com/watch?v=cYyQgvgWYmQ, si culmea e ca mai am un prieten si lui tot 1 boxa ii merge. stie cineva e vreo aplicatie sa mearga amd2 boxe sau sa zica care e problema. dau funda.

1 răspuns:
| Tania8022 a răspuns:

Nu te ingrijora.E ceva cat se poate de normal.Du-te la unmagazin de electronice si cerei vanzatorului sa il duca la reparat si sa ii zicica daca nu il va duce o sa iti ceri bani inapoi.(simplu)