| hauszz a întrebat:

Salut am un iphone4 si am observat ca merge doar o boxa, si am vazut un video in care zicea ca merg amd2 boxe http://www.youtube.com/watch?v=cYyQgvgWYmQ, si culmea e ca mai am un prieten si lui tot 1 boxa ii merge. stie cineva e vreo aplicatie sa mearga amd2 boxe sau sa zica care e problema. dau funda.

2 răspunsuri:
| hauszz explică:

Da stiusad da la 4 zice ca merg amd2 sad si mie merge doar 1 si la tovarasu ala al meu tot 1 si in reviewul asta zice ca merg amd2 thinking nu stiu laughing

| Dolceboy a răspuns:

Eu am 3 G si tot o boxa merge sadsad