| V1p3rViruSsatuL a întrebat:

revin cu o intrebare de barajhappy.Eu am un sistem de 2+1 la boxe si mai mereu o boxa nu se aude din cand in cand porneste si cealalta si am obs ca pornest la anumite melodii in acelasi minute mereu dupa care iar nu mai functioneaza cand bag castile nu am problema dar de curand am conectat sistemul si de el am conectat castile pentru a amplifica(logic) melodiile problema insa revine cand merg amandoua cand merge una stie cineva care ar putea fi problema?
Ms anticipat

3 răspunsuri:
| Janek21 a răspuns:

Cred ca firul de la boxa secundara este usor desprins de pe twitter.

| V1p3rViruSsatuL explică (pentru Janek21):

Twitter?

| Janek21 a răspuns (pentru V1p3rViruSsatuL):

Acum am vazut ca am scris gresit. Se scrie "tweeter" in mod normal, dar ma zapacit platforma aia online.

Uite un link ca sa-ti faci o idee: https://www.google.ro/......ps?/search