| Acasel a întrebat:

Am un Nou Browser De Internet GooGle Chroome. si am descarcast cev dupa BrotherSoft si mi-a ramas ca pagina de intrare BrotherSoft.
Intrb mele

1) CUm Pot Sa Fac Pagina De Intrare sa intre pe Google(Automat) cand Dau la Control PAnel Internet Option Mi-l face pe Internet Exloprer 7. si pe google Chrome nu se salveza
2)Cum Pot Sa Bag La Favorite ceva,, si sa imi apara,, cum era la Internet Exp 7

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BillyX a răspuns:

1 Deschizi Chrome, dai clock pe acea Cheie din partea dreapta sus dedesubt la X o gasesti click pe Options, unde scrie Home Page dai click pe Open this Home Page : www.google.ro si dai ok. gata