| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Am instalat jocul IMVU si atunci cand deschid Google Chrome imi apare IMVU desi eu am dat la cotrol panel >= internet option si am salvat Google, dar tot nu merge. Stiti cumva cum as putea face sa-mi apara prima pagina Google?

Răspuns Câştigător
| Un1kuL a răspuns:

Pai intra la setarile browserului ai undeva in dreapta sus o cheie(sub X-ul ala unde dai close) si ai acolo la setari la pornire si alegi care optiune vrei de acolo si cand deschizi google chrome el se va deschide dupa cum ai selectat tu. funda?:d big hug

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Un1kuL):

Hei, Merci :*!

| Un1kuL a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Cu placere oricand. funda? smug

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai daca n-ai inchis fereastra IMVUstraight face, creca tu inainte sa inchizi site-ul, dai X, nu?