| dorian16 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s duos II si de cateva luni mi-a aparut o problema : mi se stinge dupa 1-2min de la pornirea datelor mobile sau conectare la o retea de internet. Care ar putea fi problema si cum o pot rezolva?

2 răspunsuri:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

S-ar putea sa se incalzeasca prea tare telefonul si sa se stinga ca sa se receasca...Sau ar putea fi bateria. Daca il mai ai in garantie de poti duce unde ai luat telefonul si poate te rezolva. Daca nu ai si e bateria ai putea sa iti iei o baterie de pe internet.

| dorian16 explică (pentru Marius-Andrei_Olteanu_1996):

Pai si doar cam ma conectez la net... dupa ce se stinge daca il bag la incarcat imi arata ca bateria are 60-70 %