| l1t7leb0y19 a întrebat:

Am un site ucoz.ro, si recent am umblat pe la module, gadget-uri, etc, si acum nu mai pot vedea jos in stanga Cati useri sunt online, cati membrii sunt inscrisi, etc. Cum pot recupera acea functiune? Multumesc

1 răspuns:
| maryana5 a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu, nu prea am idee cum este platforma de pe ucoz.ro, dar daca functioneza tot ca blogger/wordpress - adica prin adaugare de widget-uri si pluginuri, inseamna ca ai noroc.

In primul rand, ceea ce ai sters tu a fost un gadget alcatuit dintr-un cod. Acel cod poate fi recuperat dupa multe alte directoare/ siteuri care totusi nu au legatura cu ucoz.ro (Asta fiind partea buna).
Un bun exemplu ar fi http://whos.amung.us/showcase/

Odata codul ideal pentru tine copiat, mai ramane sa-l instalezi pe site - lucru din nou, usor.
Daca intampini vreo problema, sunt aici.

xo~ Mary