| rely1985 a întrebat:

Salut.am un telefon e 510 si aseara am spart ceva la el sad nu inteleg ce este. ori display-ul ori un ecran de protectie, nu imi pot da seama, pentru ca touch-ul in ca functioneaza bine, pe ecran se vede clar, doar ca se vede printre spartura. e primul meu android si nu stiu exact cum este constituit ecranul la el.intrebarea este ce credeti ca este este spart, unde pot gasi acest display/ecran si un pret informativ? va multumesc anticipat

1 răspuns:
| Alondrasarah a răspuns:

E displey-ul :*.

Eu am dat sa mi-l schimbe in jur de un mil... nu mai tin minte exact.
Daca te duci la reparatii telefoane ti-l repara ei.
have a nice day!