| BezeaToxica a întrebat:

Am un telefon HTC Wildfire A3333 cu Android 2.1 si vreau sa il fac 4.0.4( am vazut pe youtube ca merge) dar nu prea stiu cum...cineva mi-a zis sa intru in >SettingAbout >PhoneSistem Software Update dar mai departe nu stiu ce sa fac...Help!

Daca ii bag android mai mare, imi va merge si mie Subway Surfers, si alte jocuri ca el?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actualizarea androidului e pentru o functionare mai buna a sistemului operativ care detii in mobilul tau, nu are treaba cu jocurile. Pentru ajutor suplimentar poti cauta in youtube how update HTC wildfire A3333 sau mergi la orice magazin de telefonie mobila si te va ajuta angajatul de acolo.

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Nu incerca singur. Daca tot vrei du-l la un specialist. La service. Nu costa mult