| stefan_5617 a întrebat:

Salut.Am un telefon lg gt 505 si e lipit cu superglue picatura.Mai pot face ceva cu el?

3 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Depinde ca unde e lipit cu picaturawinking

| LittleZu a răspuns:

GT505 am si eu.Este FOARTE sensibil. Al meu a avut contact cu apa de 2 ori laughing SI INCA MAI MERGE! dar cu sechele. Carcasa originala pentru el NU GASESTI am cautat si eu, iar chinezariile. se sparg imediat, nu vin bine pe camera, uneori o acopera. deci laughing schimba-l!laughing

| kicku_4582 a răspuns:

Daca mai functioneaza este ok daca nu dlu la un service sau cel mai bine fa un schimb