| jrjrjeee a întrebat:

am un telefon nokia 3110 classic si mi-am luat un USB. ca sa bag imaginini, muzica etc d epe telefon in calculator pot dar sa bag din calculator in telefon nu pot. daca dau copy la ceva din pc si sa bag in folderu cu muzica din telefon nu merge...care ar putea fi problema? apropo nu am card...am auzit la altii ca trebuie un program sa recunoasca pc-u

Răspuns Câştigător
| ForteGames a răspuns:

Nu trebuie program! E cam vechi telefonul si mai bine l-ai schimba! Suporta anumite imagini, de exemplu tu vrei sa pui o poza de x pe y si de 132kb dar de fapt el suporta doar. ico sau mai stiu eu ce! Vezi ce format are pozele care le transferi din tel in pc si cu ajuotrul unui program transformi pozele corespunzator formatului tau! si woila. gaata! Cred ca ar trebui sa mearga tot ceea ce trebuie este muncesti acum!tongue

5 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Thefile ai venit sa faci "Limba si literatura Romana" cu cei de pe TPU.laughing sau crezi ca noi nu stim! Ce te doare pe tine capu' cum scrie omu'! Ma rog!

Proverb!

"Tu vezi paiul din ochiul meu dar barna din ochiul tau de ce nu o vezi?"

laughing cam atat de spus.laughing tongue Du-te in alta parte si preda "Limba Romana" frate! nu pe TPU! laughing

| Iepurila a răspuns:

Ar trebui să înveți să scrii. Părerea mea. Eu nu am înțeles mai mult de jumătate din ce ai scris tu.big grin Uită-te și tu ce scrie când apeși butonul răspunde " o exprimare corecta gramatical (toate propozitiile incep cu litere mari si se termina cu semne de punctuatie, fara prescurtari de tipul "nu stiu", "acum", "adica" si fara dezacorduri flagrante)."

| Trefla a răspuns:

Ia driverele de pe net o sa mearga sigurwinking

| byutxa a răspuns:

Daca nu ai card, s`ar putea sa nu ai memorie suficienta.

| jrjrjeee explică:

Asa pufuletza happy