| alexyka2014 a întrebat:

Salut am un telefon Nokia N80 si vreau sa-l resetez (sa revin la setarile din fabrica) dar nu stiu codul de securitate din cauza ca telefonul nu a fost al meu de la inceput cum pot afla codul? va rog ajutati-ma dau fundabig grin asta e IMEI-ul telefonului: 352764013902684

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

*#7780#

| alexyka2014 explică (pentru itsoft):

Cum pot afla codul de securitate nu cum il resetez ca aia stiustraight face

| itsoft a răspuns (pentru alexyka2014):

Nai decat sa te duci la un service sa til deblocheze alta varianta nu stiu! de ce sa vb prostii du-te la un service si poate te ajuta baieti de acolo

| MisterCMD a răspuns:

Incearca o resoftare cu phoenix. si s-ar putea sa iti schimbe codul de securitate.la mine a mers...