| CrunkJuice a întrebat:

Salut,
Am un vecin care are modem de la Romtelecom si vreau sa prind net prin wireless de la el.Cauta reteaua, o gaseste dar dupa ce ma conectez imi zice: "Limited or not connected" ma poate ajuta cineva sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| bruuu a răspuns:

Nu prea ai cum, probabil sunt grosi peretii si semnalul wirelless slab, fa o gaura in perete big grinrolling on the floor

| CrunkJuice explică (pentru bruuu):

Chiar ca e slab.laughing

| bruuu a răspuns (pentru CrunkJuice):

Deci in concluzie eu merit o FUNDA, iar tu banuiesc ca vai apela la cablu.big grin

| CrunkJuice explică (pentru bruuu):

laughing..fie

6 răspunsuri:
| aNNoN a răspuns:

Salut! daca scrie asa, trebuie sa descarci WI-FI TRACKER!
sper ca ti-am fost de folos!
FUNDA? scuze dar n-am primit nici o funda pana acum pentru ca am cont pe TPU de 2 zile!

| Radu2001 a răspuns:

Daca cere o parola si nu o scrii pe cea corecta iti va spune chestia pe care ai zis-o tu dar daca nu cere nici o parola atunci inseamna ca nu prinzi semnalul de la el... Sper ca te-am ajutat! happy Fundita? happy

| CrunkJuice explică (pentru Radu2001):

Acel "key" l-am scris corect pentru ca l-am luat de pe modem.