| anonim_4396 a întrebat:

Am un virus Trojan-gen si unul Trojan-Horse cum pot scapa de ei? Pot fi stersi se antivirus si cum stiind ca am un antivirus Avast proffessional?

2 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna!, formatandu-ti calculatorul, schimbare de windows!, Pa, pa!

| emoboy a răspuns:

Mai bine decat sa ii stergi mai bine formatezi calculatorul si pui un al Windows sa tot pe acela si sti ca ai scapat te toti nu mai ramai cu dubii ca mai poate sa fie unul pe care antivirusul nu a putut sa-l stearga.