| CRISTIANORONALDO7 a întrebat:

am un volan cu pedale Genius pentru calculator si cand intru intr-un joc, volanul vireaza foarte greu pe dreapta. Oare de ce? si nici pedalele nu imi merg intotdeauna...am incercat o gramada de jocuri si la toate sunt la fel.Ce as putea face? DaU fUnDa!

4 răspunsuri:
| BlackJoker a răspuns:

Deci daca ai windows xp cum am eu de ex intri in Cotrol Panel>Printes and Other Hardware>Game Controllers si dai la properties si de acolo dai settings si calibrare te descurci tu mai departe baftahappy

| Gabytzu_Voicu_Gabytzu_1992 a răspuns:

Poate este de la USB sau este defect volanul, mai este si sensibilitea la setarile anumitului Joc.

| CRISTIANORONALDO7 explică (pentru Gabytzu_Voicu_Gabytzu_1992):

Ce jocuri imi recomanzi?
Nfs Most Wanted este bun? daca da cum dau sa reglez sensibilitatea?