| ionutz_5790 a întrebat:

Salut.am versiunea de messenger 10 si cand scriu la cineva un mesaj nu se vede ce scriu, mi se vede doar cand scriu iar dupa ce dau enter nu apare ce scriu si nici mesajele care le primisc nu le vad.ma puteti ajuta? mersi

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Instaleazati InternetExplorer din nou, Y! M are legatura cu IEwinking

| dsadasdsada a răspuns:

Instaleaza-ti versiuna messenger 9 ca asa mi se intampla si mie straight face nu stiu ce are messenger 10 e tampit si mi se blocau si emoticonurile care le trimiteam xD.

| 19marian60 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou! sau descarca ym11!

| deeafanadela a răspuns:

Downloadeaza programul Trillian. fundita

| andyanimefan64 a răspuns:

Nu prea conteaza versiunea de messenger.Eu de exemplu am avut versiunea noua si am avut aceeasi problema.
Urmeaza acesti pasi si sper sa ai noroc:
-Start
-Run
-regsvr32 jscript. dll
-ok. ok confirmare
-regsvr32 vbscript. dll
-ok. ok confirmare
sper sati fi mers
Daca nu incearca reinstalarea sau instalarea Flash player