| TAzOVsKY a întrebat:

Care imi poate spune de ce la mess, nu imi apare ceea ce ii scriu unuia, deci eu scriu... dar acolo, iun fereastra nu imi apare nimica. Deci ma intelegeti; cand scriu, acolo unde scriu imi apare, dar cand dau Enter, nu imi apare nimica in fereastra. Nici canf primisc ceva nu imi apare. De ce oare. Sunt incepator in domeniu asta si nu stiu. Va rog!

6 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Si eu am patit din astea, foarte des! Dezinstaleaza-l din Control Panel-Add or Remove Programs si mai downloadeaza-l odata de pe internet si-l reinstalezi! Sper sa mearga asa! Atentie, ia ultima versiune de pe messenger.yahoo.com!

| RaVuL a răspuns:

Scrie in Start-->Run comenzile acestea
regsvr32 jscript.dll apoi OK
regsvr32 vbscript.dll apoi OK ar trebui sa iti apara daca nu da-mi mesaj ca mai este un Mod

| darkmihai a răspuns:

Ti-ai luat mes2011?

| Wotan a răspuns:

Nu stiu daca mai e asa, dar mess 8/9 lucra cu internet explorer, cand am avut problema asta am facut un update la IE si scapasem de problema (reinstalarea messengerului nu corectase problema)

| Yzzza a răspuns:

Buna! Si eu am patit exact asa, si am incercat da dezinstalez messu si sa il reinstalez dar nu era de folos.Si pana la urma a iesit la iveala ca din cauza virusilor se intampla chestia asta, desi aveam antivirus instalat.A trebuit sa reinstalez din nou windows-ul ca sa scap total de virusi, si dupa aia mi-a functionat totul normal.

| Ghost_8628 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi yahoo messinger ...am patit si eu mai demult