| mitsufball a întrebat:

cand deschid pc-ul imi apare acea casuta in care trebuie sa introduci parola dar eu n-am parola si trebuie sa dau enter normal si se deschide, intrebarea este : - Ce trebuie sa fac ca sa nu-mi mai apara acea casuta?
Cand intru in control panel la user accounts nu-mi apare remove password sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Nici ipx/spx?
daca nu ai asa ceva mergi la users in control panel si vezi ca trebuie sa gasesti ceva de genul: change the way users log in - parca asa era si bifezi cele 2 casute de acolo

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cred ca acest lucru ti se intampla din cauza ca ai instalat un joc mai vechi ce necesita netbeui respectiv ipx (protocoale mai vechi de retea).
ceva de genu: http://support.princeton.edu/images/8569/remove_netbeui.gif
Acestea se inlatura intrand la configurarea retelei si dezinstalarea lui netbeui, dupa care mergi in control pannel la users si mergi la modalitatea de logare -ultimul link de jos si acolo ai posibilitatea de bifare a 2 casute de genul- fast user switch si inca ceva. Nu le stiu pe de rost.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare trage un ochi si aici: http://www.tutorialepc.ro

| mitsufball explică (pentru jabiilord):

Am instalat cs1. 6 de pe steam, dar m-am uitat si n -am gasit netbeui? daca ma ajuti garantez fundita!

| jabiilord a răspuns (pentru mitsufball):

Nici ipx/spx?
daca nu ai asa ceva mergi la users in control panel si vezi ca trebuie sa gasesti ceva de genul: change the way users log in - parca asa era si bifezi cele 2 casute de acolo

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Dar cum ai intrat pe net?

| DeathAngel1 a răspuns:

Da stiu am observat si asta incerc sa fac si eu