| Neindemanatul a întrebat:

as vrea sa fac o comanda de pe redbubble,site-ul e de incredere,doar ca transport-ul cum se face? intr-adevar,dureaza ceva,dar eu sunt la scoala,si stau doar cu mama, comanda vine la posta si trebuie sa o ridic eu? respectivii o sa ma contacteze in lb. engleza(nu e o problema)? sau prin email? Sunt cam *in ceata*.Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Alegi tu unde sa iti trimita coletul si te va suna sau probabil iti va trimite un email, probabil sunt si romani laughing