| NimeniCuFunctie a întrebat:

As vrea sa stiu daca, achizitionand de pe OKAZII.RO, poti lua teapa. Si daca da cui te plangi. laughing. Mutumesc mult.

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Da, poti lua teapa si nu prea ai cuisa te plangi, doai vot negativ celui de la care ai cumparat. Cand vrei sa cumperi ceva trebuie sa te uiti si la comentariile altor utilizatori si daca are cat mai multe pozitive si mai putine sanse sa iti ei teapa.

2 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Iei teapa si sti cui te plangi te plangi la mama ca nai cui ca ojazii.ro nu este un site official cum ar fi avon.ro sau multe altele e particular ca asa si eu imi fac unu si bbag produse de pe net si cand vine un fraier sa cumpere ii dau teapa si ii pun un cartov in loc de un iphone 4 laughing))

| Ionuts_6195 a răspuns:

Numa prosti a spus PINK, daca nu sti nu vorbi, daca iei teapa te duci frumos la politie cu toate documentele care le ai de la poste/curier si faci o plangere pe numele expeditorului. Trebuie sa intelegeti si voie ca cine trimite alceva decat ce a promis a comis o infractiune numita FRAUDA care se pedepseste in Romania cu inchisoarea de la 6 luni la 3 ani + despagubiri.