| oanaoana21 a întrebat:

Hei a cumparat cineva vreodata de pe okazii.ro? Poti sa iti iei si teapa?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut! Pe Okazii.ro poti achizitiona produse in siguranta. Cumpara produse care au Garantia de Livrare sau cere vanzatorului sa o activeze si primesti ce ti s-a promis sau banii inapoi: http://bit.ly/Ye8FyJ. Cumparatorii din Bucuresti pot verifica produsul inainte de a-l plati la Punctul de Livrare Okazii.ro din Domo Baneasa: http://bit.ly/12App21. Iti stam la dispozitie la suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. O zi frumoasa!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa iti iei si ''teapa'', normal! In primul rand vezi ce calificative are vanzatorul si ce credibilitate prezinta el pe site.

| Anonimeueu a răspuns:

Am cumparat de pe okazii si a fost ok dar ai sanse, destul de mici, sa iei si teapa big grin

| D3n156 a răspuns:

Nu am comandat eu dar cea mai buna prietena a mea a comandat. Nu mai conteaza ce a cumparat.A asteptat o luna si nu a venit nimic.

| oanaoana21 explică:

Http://www.okazii.ro/......a128893221 Uitati-va pe aici si spuneti-mi daca e posibil vad ca mai sunt in stoc 96 si pana acum erau mai multe deci cred ca sunt sanse mici...

| oanaoana21 explică:

Si are si 100% calificative
si apropo in partea dreapta acolo la alte informatii la timp ramas 1 zi si 18 h la ce se refera?