| AndreiIulian a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stie careva programul Postei Romane.
Ma refer, din cate stiu eu de luni pana vineri trimit pachetele si celelalte.
Daca astazi dimineata(vineri) la ora 7 am pus un colet de la Targoviste spre Bucuresti, aveti idee daca o sa fie trimis chiar azi?
Sau au anumite zile cand se expediaza

1 răspuns:
| alecs14alecs96 a răspuns:

Cel mai probabil ca a fost trimis, ajunge in 3 zile lucratoare acum depinde de ei si de conditiile meteo si altele, luni, in mod normal ar trebui sa ajung coletul la destinatie