| midnight12 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cum fac sa redirectionez mai multi jucatori pe un server [counter-strike], nu sunt owner, dar un baiat tine 30 redirecte si redirectioneaza 70 pe ora [foarte mult], iar eu doar 2-3 pe ora tot cu 30 redirecte, cum as putea face sa redirectionez mai multi? conteaza viteza si ip dinamic? informatii: am ip static, 2 mb, la clicknet-romtelecom, iar reteaua mea este publica. multumesc.

4 răspunsuri:
| Adysh196 a răspuns:

Eu am rds cu 100 mbwinking baga-ti rds

| Iulian100 a răspuns:

Da-mi add la tomy_boy97 sa te ajut.

| madalin_9052 a răspuns:

Poi da, conteaza ff mult viteza de net. Dupa parerea mea trebuie sa schimbi netu, ala de la romtelecom praf si sa iei un wirless.Io am wireless cu 54. 0 Mbps

| DRAGOS8 a răspuns:

Pai...Eu folosesc GARENA si redirectionez max20/h