| Dragosgan a întrebat:

Salut.Astazi am constatat cu uimire ca mi-a disparut sonorul la laptop.Aseara il dedesem pe mut, iar astazi cand am intrat la casuta Area Icons sau ceva de genul asta, trebuie sa precizez ca am windows 7, in aceea area icons am eu sonorul la laptop, conexiunea la net, messul, etc.Si surpriza, azi nu o mai vad! Dau repede clik unde scrie customize, si vad ca unde scrie Volume, nu mai este nici un desen, cum e la celelalte iconuri.

Va rog ajutati-ma, stiu ca nu am sters nimic, m-i s-a mai intamplat ceva de genul asta o data, dar atunci stersesem si parca casuta de sonor era acolo.

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Reinstaleaza-ti driveru pentru sunet, sau dai un system restore si ai rezolvat