| Energyboy a întrebat:

Astazi am observat printr-o aplicatie de track number cum ca un pachet care imi apartire a fost predat la destinatar.Nu am ajuns sa il preiau. Cum este posibil asa ceva, sa il dea altei persoane in situatia in care scrie numele meu pe pachet. Sau este posibil sa imi fi trimis in posta o foaie cum ca am un pachet la posta sa ma duc sa il revendic? In cazurile acestea ce pot sa fac?
PS: este vorba de Posta Romana.
Multumesc frumos! Funda.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

E clar.
Coletul a ajuns in Romania, pe mana Postei Romane. big grin

Eu am trimis o felicitare LOCALA si a ajuns la destinatar dupa 3 saptamani... tongue