| alex2009 a întrebat:

Aveti idee cam cat castiga un operator de la relatii clienti la firmele vodafone, orange, cosmote, romtelecom si rds?

2 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

In jur de 100-200 lei noi.in functie de experienta.

| beng a răspuns:

La Orange pe 411 poti lucra doar in firma CGS, e serviciu externalizat, si acolo scoti 780 ron + bonuri. In Orange daca ajungi sa lucrezi pe realtii clienti business iei undeva la 1200 ron iar daca ajungi pe suport internet incepi cu min 1300 ron + bonuri
In orice caz, Orange e un super angajator. Trateaza super angajatii si are si programe de well-being.