| nimicitorul a întrebat:

Salut bai frate, mi-am descarcat un program ezdownloader si nu-s tiu cum sa fac sa descarc ceva cu el trebuie sa adaug url cum adica ca nu stiu?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel presupus program are adware.Nu iti apare alt motor de cautare decat cel setat de tine?
Mergi si descarca programul geek de pe internet explorer si cu ala cauti ezdownloader si dai force removal.Iti va sterge si ramasitele, urmele lasate de ezdownloader.
Ca sa iti raspund totusi la intrebare, url inseamna adresa a ce vrei sa descarci.Deschizi acel ezdownlaoder, apoi pagina a ce vrei tu sa descarci, copii link-ul si il pui acolo unde zice url. Dar nu vad sa descarce pentru ca e ceva fake.

| miTzuliK93 a răspuns:

E o prostie de juma' de program. Scapa de el cat mai repede cu putinta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Ii da si alt motor de cautare, e o protie plin de adware.

| VictorMihail1990 a răspuns:

Dezinstaleaza-l...e un fel de..virus, sa-i zic asa, ca Mobogenie