| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, conectez un Sony Ericsson Satio la el prin cablu de date si imi apare "ubs not recognized" am incercat pe alt pc si nu primesc aceasta eroare iar pe pc meu am conectat un alt telefon si nu apare aceasta eroare. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi driverul din device manager, sau daca ai un cd cu driver pentru cablul de date, reinstaleaza-l.

| o0ops_2090 a răspuns (pentru CM7YRE):

L-am dezinstalat, apoi instalat, am incercat multe si nimic... iar cd nu am pentru cablul de date in schimb am "gordons gate" ce am gasit pe google ca driver pentru usb la Sony Ericsson

| o0ops_2090 a răspuns:

@ georgianaaa7 am Sony PC Companion dar degeaba

| Psychic a răspuns:

Cauta sa updatezi driverul pentru usb, sau schimba si pune in alta mufa la usb, ar trebui sa ai mai multe.Parerea mea e ca e de la driver.

| georgianaaa7 a răspuns:

Posibil sa-ti lipseasca ceva. Incearca un program pentru conectarea telefonului.