| BlackManJe a întrebat:

Cand incerc sa instalez windwos xp, cand ajung la installing network, se blocheaza. Am incercat si alt cd cu xp si sunt sigur ca am facut totul bun, dar tot la fel face. Care e cauza? dau funda si va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu prea ştiu... poate e de vină hard-ul, alt windows înafară de xp merge? dacă da, înseamnă că e ceva din el... dacă nu, are o problemă dar nu prea pot să îmi dau seama din explicaţiile tale, dul la un service sau cheamă pe cineva să îl vadă.

| BlackManJe explică:

Wymarr, scuze frate dar prost mai esti... Cum *** sa trec de installing network, pentru ca acolo se fac toate aplicatiile.Scz ca iti spun dar esti BUT cu b mare.

| wymarr a răspuns:

Treci peste instalarea network...o poti face dupa ce termini cu XPul...pui driverele de network