| BlackManJe a întrebat:

Cand instalez windwos xp, cand ajung acolo unde se incarca niste patratele jos, mai exact Installing Network, se blocheaza, adica ingheata imaginea. Am incercat si cu alt CD de windwos xp, si tot la fel face. Sunt sigur ca am facut totu-l bun, si ca sa fiu sigur am chemat pe cineva mai priceput, si tot la fel facea. Daca incerc sa bag windwos 7 merge nu se blocheaza nicaieri dar la pc-ul meu as vrea xp. Va rog ajutati-ma ca sunt disperat.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce XP ai instalat?

| timilian90 a răspuns:

Incearca sa scoti placa de retea din unitate, daca placa este integrata sa scoti ADSL-ul din placa, adica cabulul de retea. daca nici asa nu tine nu am idee ce ar putea fi. am instalat sute de windosuri si nu am intalnit problema asta. mult succes!