| BlackManJe a întrebat:

Cand instalez windwos xp, si cand ajung acolo unde se incarca niste patratele jos, la un moment dat se blocheaza. Am in cercat si alt windwos si tot la fel. L-am tinut si 30 de minute asa si tot degeaba. Am ales si partiti fat si ntfs. va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

S-ar putea sa ai baduri pe HDD si din asta sa se blocheze sau DvD romul sa nu il citeasca cum trebuie.

| greatLOL a răspuns:

Salut prietenas! Te rog fii mai explicit cu ''patratelele'' alea.Este cred de la boot.Cauta pe Google fix boot.

| zahy a răspuns:

Cred ca daca ai incercat mai multe windowsu'ri si toate se blocheaza in acelasi statiu probabil ai baduri.
poti incerca urmatoarea sursa :
http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=857865