| Eiccjsjdijcdj a întrebat:

Cand ma uit la un video pe YouTube vad 10 secunde din el si apoi arata ca sunt la minutul 0 si la seconda 0 iar pe ecran apare "A aparut o problema, incearca mai tarziu.". Cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Am patit si eutonguerobabil ti-ai reinstalat windows-ul de curand si nu ai instalat driverul de sunet.Incearca cu google chrome, si daca merge pe chrome asta e problema.Intra bara de start,control panel,add hardware,dai next acolo, bifeaza prima casuta(yes i have already connected the hardware, cauta acolo in fereastra hardware-urile cu un semn al exclamarii galben, cauta-l pe cel de sunet(de obicei are un speaker ca simbol) si dai next si ar trebui sa ti-l instaleze. Daca intampini probleme, spune-mi.

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru Nero):

Era de la opera...Pe google crhome merge. Merci mult!

3 răspunsuri:
| PuținConteazăNumele a răspuns:

DA, si mie mi se intampla asa, reincarca pagina.

| Robotzzzi a răspuns:

Inainte sa incepi sa te uiti la video dai pe el si il pui pe pauza inainte sa inceapa il pui pe pauza il lasi 2-3 minute si dupa i dai play si o sa mearga si daca nu merge dai reload la pagina si va merge. Funda?