| 21434325124523 a întrebat:

Salut
cand o sa fac videoclipuri pe youtube as vrea sa imi fac si un site unde sa imi pun videoclipurile si as vrea sa iau videoclipurile mele de pe youtube si sa le pun pe site-ul meu adica sa iau linkul de unde scrie distribuiti cu videoclipul si sa il pun la servarul de unde mi-am facut site-ul si sa apara videoclipul de pe youtube pe site intelegeti voi dar intrebarea mea este daca iau linkul cu videoclipul cand apare videoclipul pe site se pune si butonul cu subtitrari ca sunt videoclipuri de pe youtube si pe alte site-uri dar nu apare si butonul de subtitrat ce trebuie ca atunci cand i-au linkul cu videoclipul si il pun pe site sa apara si butonul cu subtitrare?
mersi

2 răspunsuri:
| ShooterGirl a răspuns:

Pai site e bine dar dai pe distribuiti iei linkul ala dar il pui pe site dar nu stiu partea cu subtitrare nu cred ca apare asa cum crezi tu ci daca poti sa il pui tu iar pe site e bine sper ca te-am ajutat