| tudorykul a întrebat:

Cand sun pe cineva se aude jumate din acel bipait (care se aude normal cand suni pe cineva pana sa iti raspunda) si dupa apelul se inchide... am sunat in jumatate de ora de 4 ori si la fel de fiecare data). Va rog putin ajutor spunandu-mi ce inseamna acest lucru. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Mara a răspuns:

Cel mai sigur ti a blocat numarul( mai exista varinta sa vorbeasca la telefon si aiba activa setarea telefonului de a nu putea primi alte apeluri cat timp e intr o conversatie, dar e putin probabil).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa cum spune și Mara, ți-a blocat numărul (folosește un „call blocker" și ți-a pus numărul în „black list"). Folosesc și eu un asemenea program pe telefon.
Concluzie: ori este undeva unde nu poate sau nu vrea să fie deranjat și a activat call blocker-ul pentru toți (dar putea mai simplu să-și închidă telefonul), ori NU VREA SĂ VORBEASCĂ CU TINE!

| tudorykul explică (pentru anonim_4396):

Deci nu e posibilitatea sa vorbească cu altcineva in timp ce apelez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru tudorykul):

NU!