| HelloWirus a întrebat:

Cand vreau sa instalez cd de la monitor pentru a se vedea cum trebuie imi apare chestia asta. Nu mai stiu ce sa fac. Mi se vede desktopul foarte prost. Pe internet nu mai vorbesc. Va rog frumos ajutati-ma si pe mine. fundita. PS: Am monitor SyncMaster 940NW SAMSUNG. am cd original dar degeaba.
http://imageshack.us/photo/my-images/4/unledohv.png/

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea ca CD-ul sa fie defect. Pentru mai multa siguranta scrie pe browser codul monitorului tau si da jos driverele. La cod am vazut ceva cu sm740... Uita-te pe fata sau in spatele monitorului.

1 răspuns:
| HelloWirus explică:

Multumesc mult. Problema s-a rezolvat. Am reusit sa instalez driverul. Oricum THX.