| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,care vi se par voua cele mai proaste telefoane? dar cele mai bune? mie unu cele mai proaste mi-se par Sony Ericsson

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ti se par. Nu poti pune problema in felul asta. De exemplu, Nokia a avut serii excelente dpv calitativ si serii de toata jena, la fel cum au fost si iPhone-uri extraordinare (mai ales 1-2) si iPhone-uri vai de ele. Sa spui ca "Nokia e rege, Samsung sint de cacao" e o prostie imensa. Nu asa se pune problema.

| iDangerous a răspuns:

Samsung. Te trezeşti cu acumulatorul stricat în primele zile. Au probleme şi cu soft-ul. Multe altele.

| BigG a răspuns:

LG

| Rebbee a răspuns:

Motorola,Acer,HTC Magic, Nokia N86, Hyundai, Nokia Navigator si telefoanele din seria E.Sau poti sa vezi aici:http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......5771.html.

| TazHD a răspuns:

Cel mai prost telefon mi se pare Alcatel, iar cele mai bunse sunt Samsung, Nokia, LG, HTC ..Bafta!

| FabianelSHAF a răspuns:

Cele bune sunt de ex:Nokia 1000 Motorola WX160 si cele rele Samsung Galaxy 5 etc.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu iti recomand LG.