| NeKuLetzZz a întrebat:

Salut, caut o firma de hosting pentru counter strike care sa ofere, host 28 slots - 2 euro. Ma ajutati? fundita happy

3 răspunsuri:
| AleCSanDruCF a răspuns:

Nu o sa gasesti niciodata o firma buna de host pentru un server de 28 sloturi la 2 euro, totusi iti recomand, zeroping.ro, indungi.ro, LLG.ro, XPChost.ro! Multa bafta cu server`ul!

| Bogdan_Sandu_1991 a răspuns:

Incearca www.nextgenhost.biz poate te ajuta un vps de la ei :).

| dani1947 a răspuns:

Uite parerea mea cu 2 euro nici VIP nu iti iei ...no o sa gasesti nici odata o firma de host 20 slots totusi iti recomand indugi.ro, LLG.ro... succes