| elmagnifico5000 a întrebat:

Salut caut si eu un driver pentru webcam delux v-b01 si nu gasesc ma puteti ajuta

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Si ...de windows nu zici nimic?
Ti-am urcat driverul (98, 2000, XP, Vista) pentru camera web Delux V-B01 (dlv-b01) aici http://www.x-url.com/gea
Instalare:
1.dezarhiveaza zip sau winrar
2.deconecteaza camera de la pc. ATENTIE: repet, se instaleaza driverul FARA camera conectata la PC!
3 - Dublu click pe setup.exe si instalezi
4 - Conectezi camera web la PC prin USB
5 - O sa-ti apara fereastra "Found new harware", bifezi sa nu iti activeze Windows update, dai next si inca o data next ca sa caute. Windows va gasi ceea ce ii trebuie si va instala tot. Dai next si finish.
6 - Nu iti creeaza automat shortcut pe desktop... gasesti totul in startup.
Bafta!